Kulig w Dolinie Chochołowskiej przy pięknej, pogodnej, pełnej śniegu zimie to wyjątkowe chwile. Zapraszamy Państwa na prawdziwą góralską frajdę w głąb Doliny ,otaczać was będą piękne widoki na Tatry . Zimowa sceneria, sanie konie, pochodnie,klimat jak z bajki. Po kuligu zapraszamy wszystkich na godzinną biesiadę przy ognisku z prawdziwą Góralską muzyką na żywo . Zapraszamy i zachęcamy – to wyjątkowa oferta dla tych, co poszukują najlepszej oferty.Pełen profesonalizm bogaty poczęstunek miła i przyjazna atmosfera.

PROGRAM
Na uczestników będzie czekała nasza obsługa, witając gości zaproszą do zajmowania miejsc w saniach. Zaopatrzą każde sanie w pochodnie, po czym wyruszycie na godzinną przejażdżkę w głąb Doliny Chochołowskiej . Po kuligu zaprosimy wszystkich do ogniska, gdzie będzie druga godzinna część imprezy .Biesiadę ogniskową uświetlni Kapela Góralska na Żywo .

W programie: witacka, czyli przywitanie naszych gości góralską serdecznością i muzyką, nauka picia po góralsku – poczęstunek gorzałką zbójecką, wspólne śpiewanie przy ognisku ! DOBRĄ ZABAWĘ zapewnią górale. Przez cały czas trwania imprezy będzie paliło się ognisko, a obsługa cateringu będzie serwowała przysmaki swojskiej góralskiej kuchni .
Wskład poczęstunku wchodzi:
-Kiełbasa
-Oscypek z grila z żurawiną
-Chleb ze swoiskim smalcem
-Moskol Góralski
-Ciasto z jabłkami
-ogórki kiszone
-wędliny swojskie ( pasztet ,salseson )
-musztarda ,ketchup
-Herbata Góralska ( bez limitu)
-Herbata Zwykła (bez limitu)

Możliwość transportu w obie strony. 

Cena osoby dorosłe 130zł dzieci do 4 lat gratis od  4 do 10 lat  90zł 

tel 730 361 495 
REZERWACJE I PYTANIA W SPRAWIE KULIGÓW PROSZĘ KIEROWAĆ POD 

NR TEL     730361495
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW